Díky za toto fórum

vcelka
Příspěvky: 23
Registrován: 21 srp 2014 16:08
včelařím od:
oslovení: Tykat

Díky za toto fórum

Příspěvek: # 16Příspěvek vcelka
21 srp 2014 16:17

Výborný nápad, že vzniklo toto fórum! Už dávno jsem chtěl něco takového podpořit, neboť mé PC znalosti nejsou takové, abych podobné fórum mohl sám založit. Pevně doufám, že se zde nikdy nesetkáme s nešvary jako cenzura, mazání, bodování příspěvků a zamykání obsahu v nejdůležitější době z hlediska varroázy jako u jistého současného fóra, které tímto vším trpí.
Díky a ať toto místo slouží včelařům!
Pavel

Jan
Příspěvky: 616
Registrován: 20 srp 2014 14:20
včelařím od: 01 srp 1999
oslovení: Tykat
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 20Příspěvek Jan
21 srp 2014 16:58

No tak to mě právě zarazilo, třeba na fóru http://www.vcelarskeforum.cz tady :
forum31.jpg
No a je to trochu jinak.
240 m.n.m. Dadant 448 x 159 , 448 x 326 , 40 včelstev , včelařím od roku 1999
Včely mě naučily, že jediné , na co se u včel mohu spolehnout je to, že se nemohu spolehnout skoro na nic.
Jakmile si včelař myslí , že pochopil své včely , ony se změní.

JKL
Příspěvky: 61
Registrován: 21 srp 2014 16:57
včelařím od: 0- 0-2010
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 21Příspěvek JKL
21 srp 2014 17:02

Koukám ještě chvíli na bude trvat Včelařském fóru 1 tento stav a všichni se přelejí sem ;)

Uživatelský avatar
goro
Příspěvky: 105
Registrován: 21 srp 2014 20:42
včelařím od: 0- 0-1998
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 29Příspěvek goro
21 srp 2014 20:58

vcelka píše:... že se zde nikdy nesetkáme s nešvary jako cenzura, mazání, bodování příspěvků
Pavel
...a prečo nie ;)
pri registrácii si predsa súhlasil že admin môže tvoj príspevok upraviť či odstrániť... :oops:

mládenci, nezažili ste skutočnú cenzúru, toto sú len pindy...

Uživatelský avatar
goro
Příspěvky: 105
Registrován: 21 srp 2014 20:42
včelařím od: 0- 0-1998
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 30Příspěvek goro
21 srp 2014 20:59

JKL píše:Koukám ještě chvíli na bude trvat Včelařském fóru 1 tento stav a všichni se přelejí sem ;)
... nejak takto sa znefunčnilo fórum na Včely.sk, ale to bolo zamknuté dva mesiace a nie dva dni... :oops:

Uživatelský avatar
deroceros
Příspěvky: 30
Registrován: 22 srp 2014 00:06
včelařím od: 0- 0-2014
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 48Příspěvek deroceros
22 srp 2014 00:51

Přidávám se také s díky. Uvidím, zda se to chytne.
Poruba 228 m.n.m

PavelN
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2014 05:32
včelařím od:
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 53Příspěvek PavelN
22 srp 2014 05:58

Nevím, jestli jsem zvolil správné téma, protože si nemyslím, že je za co děkovat.
Každý se chce projevovat svobodně a neomezeně, což je fajn, ale člověk, který se takové diskuse neúčastní oline to už příliš neocení. Chci říct, že různé ty přestřelky a odbíhání od tématu které stály za odstavením VF a vznikem tohoto fóra jsou zpestřením pro pisatele a pár čtenářů aktuálně připojených a lačnících po dalších zprávách, působí ale negativně na čtenáře hledající poučení po nějaké době. Píšu to jako osobní zkušenost potvrzenou přáteli a kolegy. Pokud mám čas, rád si přečtu i příspěvky mimo téma, pobavím se něčím dohadováním, ale běda, když nějakou informaci hledám ve starých příspěvcích. Důsledkem je, že česká programátorská fóra nečtu vůbec. Je to ztráta času.
Myslím, že to je motivací adminů na VF. Možná to neudělali šťastně, možná se tam uklidit nepodaří, ale svůj díl pravdy mají. Škoda že je z toho takto vyhrocená situace.

Kohout
Příspěvky: 40
Registrován: 22 srp 2014 06:32
včelařím od:
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 56Příspěvek Kohout
22 srp 2014 07:00

Kohout píše: Kohoutová říká - dobře vám tak, jen tak na vás.
MartinH píše: Možná je Kohoutová ráda, že to tak dopadlo, protože budeš třeba dělat něco smysluplného místo čučení do počítače
Naopak. Dodala že nechápe co jsme zač že čekáme až primadona přestane trucovat, a nezaložíme fórum jiné.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reakce na příspěvek z vedlejška, páč tam už to včera večer nešlo. Chtěl jsem se tam rozloučit a doporučit majiteli aby fórum prodal, páč za pár dní už bude neprodejné.
393 m.n.m. L159, 20 včelstev, od roku 2007

grifinity
Příspěvky: 9
Registrován: 21 srp 2014 06:35
včelařím od: 0- 0-2003
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 57Příspěvek grifinity
22 srp 2014 07:03

JKL píše:Koukám ještě chvíli na bude trvat Včelařském fóru 1 tento stav a všichni se přelejí sem ;)
Pouze ti co umí anglicky a nebo mají dost času, tvé příspěvky protáhnout překladačem. Takže elita? :D :D

Uživatelský avatar
deroceros
Příspěvky: 30
Registrován: 22 srp 2014 00:06
včelařím od: 0- 0-2014
oslovení: Tykat

Re: Díky za toto fórum

Příspěvek: # 58Příspěvek deroceros
22 srp 2014 07:39

PavelN píše:Nevím, jestli jsem zvolil správné téma, protože si nemyslím, že je za co děkovat.
Pokud mám čas, rád si přečtu i příspěvky mimo téma, pobavím se něčím dohadováním, ale běda, když nějakou informaci hledám ve starých příspěvcích. Důsledkem je, že česká programátorská fóra nečtu vůbec. Je to ztráta času.
Myslím, že to je motivací adminů na VF. Možná to neudělali šťastně, možná se tam uklidit nepodaří, ale svůj díl pravdy mají. Škoda že je z toho takto vyhrocená situace.
Já to vidím trochu jinak. Myslím, že to, co jste popsal je zásadní problém Fór. Nejsou vhodná na ukládání informací. Je to opravdu diskuzní portál. Pokud hledáte to, co píšete, tak na to je přece jen lepší WIKI či znalostní báze à la stackexchange.com. Alespoň toť můj názor, samotnému mu phpBB nijak extra nevyhovuje.
Poruba 228 m.n.m

Odpovědět

Zpět na „Technické dotazy ohledně fóra“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host