Včelařská wikipedie

Vše možné i nemožné , v rámci slušnosti, co má aspoň něco společného se včelama
Zamčeno
Jan
Příspěvky: 616
Registrován: 20 srp 2014 14:20
včelařím od: 01 srp 1999
oslovení: Tykat
Kontaktovat uživatele:

Včelařská wikipedie

Příspěvek: # 916Příspěvek Jan
12 zář 2014 22:28

Vzhledem k tomu, že nic podobného na internetu nefunguje (nemám na mysli stránky všeobecné wikipedie), nebo jsem na to alespoň nenarazil , nainstaloval a zprovoznil jsem
systém pro vytvoření včelařské wikipedie , což pro neznalé je něco jako virtuální kniha, kterou je možno upravovat, dopisovat, vkládat fotografie , doplňovat nové poznatky,
osvědčené pravdy napsané někým jiným citovat , prostě vytvořit takovou včelařskou encyklopedii. Pokud Vás to až sem zaujalo, a máte dojem, že by jste měli zájem se na této
aktivitě podílet, tak stránky, zatím skoro bez textu jsou na adrese http://www.vcelarskawiki.cz . Editace bude povolena, na rozdíl od wikipedie.org pouze registrovaným
uživatelům. Pokud máte zájem o registraci, napište na wiki@vcelarskawiki.cz jaké jméno a heslo si přejete založit. Pokud se domníváte, že v nějakém oboru včelaření vynikáte,
třeba v obsluze budečáků, můžete, pokud budete mít zájem být editor takové části wiki. Zatím nemám nastudováno, jaká licence by byla pro tento projekt vhodná,
ale předpokládám, že co napíšete, budete psát pod svým jménem (pravým, nebo přezdívkou) , pokud to nebude Váš text jako autora, budete citovat zdroj, nejlépe s odkazem
na internet, či knihu. Fotografie , pokud budete vkládat , budu předpokládat, že jsou Vašimi výtvory a vložením na wiki budete souhlasit s možností vystavení "na pořád".
Stejně , jako na tomto fóru nepředpokládám výskyt reklam, předpokládám dílo od včelařů včelařům.
240 m.n.m. Dadant 448 x 159 , 448 x 326 , 40 včelstev , včelařím od roku 1999
Včely mě naučily, že jediné , na co se u včel mohu spolehnout je to, že se nemohu spolehnout skoro na nic.
Jakmile si včelař myslí , že pochopil své včely , ony se změní.

Jan
Příspěvky: 616
Registrován: 20 srp 2014 14:20
včelařím od: 01 srp 1999
oslovení: Tykat
Kontaktovat uživatele:

Re: Včelařská wikipedie

Příspěvek: # 917Příspěvek Jan
13 zář 2014 09:39

Samozřejmě ten text je pouze provizorní, aby ukázal možnosti programu, hlavně ty odkazy, kdy vlastně se první strana může košatět do "nekonečna" a při použití slova,
které již je vysvětleno, to je to zelené , čeveně je odkaz, který by se mohl popsat , ale ještě popsán není, Jako u webu, je možno dělat nadpisy, velikosti fontu , opbrázky .....
Součástí systému je editor, který je snadné se naučit. Pokud bude zájem, udělal bych nějaký návod s obrázky v technickém tématu.
240 m.n.m. Dadant 448 x 159 , 448 x 326 , 40 včelstev , včelařím od roku 1999
Včely mě naučily, že jediné , na co se u včel mohu spolehnout je to, že se nemohu spolehnout skoro na nic.
Jakmile si včelař myslí , že pochopil své včely , ony se změní.

Jan
Příspěvky: 616
Registrován: 20 srp 2014 14:20
včelařím od: 01 srp 1999
oslovení: Tykat
Kontaktovat uživatele:

Re: Včelařská wikipedie

Příspěvek: # 922Příspěvek Jan
13 zář 2014 21:45

Zapnul jsem možnost se registrovat. Po vyplnění jména , příjmení a uživatelského jména Vám dojde mail s heslem.
To je možno změnit v uživatelském panelu.
240 m.n.m. Dadant 448 x 159 , 448 x 326 , 40 včelstev , včelařím od roku 1999
Včely mě naučily, že jediné , na co se u včel mohu spolehnout je to, že se nemohu spolehnout skoro na nic.
Jakmile si včelař myslí , že pochopil své včely , ony se změní.

Jan
Příspěvky: 616
Registrován: 20 srp 2014 14:20
včelařím od: 01 srp 1999
oslovení: Tykat
Kontaktovat uživatele:

Re: Včelařská wikipedie

Příspěvek: # 932Příspěvek Jan
15 zář 2014 11:54

Takže asi poslední změna, aby nebylo nutné se registrovat 2x a současně i proto, že jsem původně měl nápad,
že by bylo vhodné do WiKi ukládat i eventuelní moudra vzniklá diskuzí , kde by nebyl "balast" odbíhání od tématu a podobně,
tak jsem udělal změnu - pro oba weby bude jednotné přihlášení, tedy pokud se přihlásíte do fóra, budete moci i editovat
stránky WiKi , tyto stránky budou pro editaci přístupné na adrese wiki . Uživatele , kteří se registrovali na WiKi
přes její rozhraní, budu informovat ještě mailem. Tady to zamknu a ostatní diskuzi prosím v technických dotazech ohledně WiKi
na viewforum.php?f=60 .
240 m.n.m. Dadant 448 x 159 , 448 x 326 , 40 včelstev , včelařím od roku 1999
Včely mě naučily, že jediné , na co se u včel mohu spolehnout je to, že se nemohu spolehnout skoro na nic.
Jakmile si včelař myslí , že pochopil své včely , ony se změní.

Zamčeno

Zpět na „Putyka - volná diskuze - o všem kolem včel“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů